Na Fialce II.1693/14, Praha 6, Řepy

Vážené/í zákaznice/i,

dovolte mi pár slov o sobě a masážích, zcela všeobecně.

Masáž silně podporuje celkové zdraví a kondici, posiluje činnost těla a mysli, ale také uvolňuje celkové napětí. Není pouze doplňkem léčby, ale především se jedná o relaxaci, uvolnění a síle dotyku.

Masáž pomáhá uklidnit, uvolnit, povzbudit, odstraňuje únavu, napětí a stres. Významně zlepšuje krevní oběh a tím pomáhá např. odstranit ztuhlé klouby, uvolnit svaly ramen a krku, pročistit dutiny a upravit rovnováhu napětí v hlavě. Dokáže uklidnit a ztišit mysl a předcházet návalům úzkosti, postupně Vám pomůže zlepšit náladu.

Léčba masáží vychází z jedné našich nejzákladnějších potřeb a tužeb: dotýkat se a být dotýkán. Každý ví, jak blahodárně působí obejmutí, pohlazení, poklepání po rameni. Dotek je něco přirozeného a většina z nás na něj reaguje pozitivně. Kůže je naším největším orgánem jehož plocha činí 1,6 m2. Přes 5 milionů vysoce senzibilních buněk čeká na doteky z venčí.

Vám, mým klientkám/-ům mohu nabídnout sedmiletou praxi v oboru zdravotní masér. Praxemi jsem prošla v lázních Toušeň a Centru léčby pohybového aprátu v Praze Vysočanech. Své služby jsem ještě rozšířila o nabídku kosmetických procedur. Jsem přesvědčená, že pravidelná péče o pleť a tělo se navzájem vhodně doplňují a způsobují tak nenahraditelný pocit svěžesti a spokojenosti, jenž se projevuje navenek větším sebědomím a vitaliou.

Pracuji výhradně s přírodními produkty.

Někoho masírovat je pro mne zrovna tak uspokojující jako se sama oddávat těmto praktikám. Těším se proto velice na Vaši návštěvu a bude mi potěšením pokud v mém masážním a kosmetickém studiu najdete alespoň chvilku pohody a klidu.

Vaše Dita Říha